حفظ حریم شخصی

 

  1. رمز امنیتی و حفظ ایمیل و آدرس خود:شما مسئول حفظ امنیت و کنترل کافی از هر شناسه ، کلمه عبور ، شماره شناسایی شخصی ، و یا هر کد دیگری که برای دسترسی به خدمات آسان کتاب استفاده می کنید هستید. همینطور شما مسئول به روز نگه داشتن آدرس پستی و آدرس ایمیل خود در مشخصات حساب کاربری خود هستید.
  2. اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود رابه کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها خرید را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.
  3. اگر خرید غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است شما باید فورا آسان کتاب را مطلع کنید.
  4. شما باید به طور منظم وارد بخش مدیریت حساب کاربری خود شوید ، تا اطمینان حاصل شود درصورتحساب شما خرید غیر مجاز و یا اشکال دیگر وجود ندارد. آسان کتاب نیز یک ایمیل به آدرس ایمیل اصلی شما به منظور آگاه کردن شما از هر خرید انجام شده در حساب شما می فرستد. سعی بر این خواهد بود تا از طریق پیامک نیز شما را مطلع سازیم.
  5. کوکی ها فایل های کوچک داده ای هستند که روی کامپیوتر شما میمانند و به ما این امکان را میدهند که وقتی دوباره به سایت آسان کتاب برمیگرید ، شما را به عنوان مشتری خود بشناسیم . زمانی که شما توسط ایمیل و کلمه رمز خود در سایت آسان کتاب لاگین میکنید ما یک کوکی از نوع سشن را د رکامپیوتر شما ذخیره می کنیم. ما این سشن را به کامپیوتر شما می فرستیم که تا زمانی که در وبسایت آسان کتاب لاگین هستید و از صفحات مختلف سایت آسان کتاب استفاده میکنید(در طول همان سشن) دیگر نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه رمز خود نباشید . ما کوکی های خود را کد میکنیم و به این ترتیب فقط خودمان قادر به ترجمه و بازیابی اطلاعات موجود در آنها هستیم. اگر مایل باشید میتوانید اجازه ذخیره کوکی های ما را در مرورگر خود غیر فعال کنید ، ما همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد کامپیوتر شما یاسایر وسایل ارتباطی شما جمع آوری کنیم تا ریسک و امکان سرقت توسط اشخاص دیگر به اکانت شما کاهش دهیم.
  6.  در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، آسان کتاب اکانت را شناسایی و مسدود می نماید. مراتب جهت پیگیریهای لازم به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.
  7. یکی از تعهدات مهم آسان کتاب به کاربران خود ایمن کردن اطلاعات مشتریان در بالاترین سطح استانداردهای امنیت اطلاعات است، به همین منظور آسان کتاب از امنیت های کامپیوتری مانند فایروال ها و پنهان کردن اطلاعات به منظور مخفی نگه داشتن اطلاعات در مسیر و عدم دسترسی به آن ، در طول مسیر میان سرورهای آسان کتاب تا کامپیوتر کاربران استفاده میکند.