شرایط و قوانین

 

 1. رمز امنیتی و حفظ ایمیل و آدرس خود:شما مسئول حفظ امنیت و کنترل کافی از هر شناسه ، کلمه عبور ، شماره شناسایی شخصی ، و یا هر کد دیگری که برای دسترسی به خدمات آسان کتاب استفاده می کنید هستید. همینطور شما مسئول به روز نگه داشتن آدرس پستی و آدرس ایمیل خود در مشخصات حساب کاربری خود هستید
 2. اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود رابه کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها خرید  را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.
 3. اگر خرید غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است شما باید فورا آسان کتاب را مطلع کنید.
 4. شما باید به طور منظم وارد بخش مدیریت حساب کاربری خود شوید ، تا اطمینان حاصل شود درصورتحساب شما خرید غیر مجاز و یا اشکال دیگر وجود ندارد. آسان کتاب نیز یک ایمیل به آدرس ایمیل اصلی شما به منظور آگاه کردن شما از هر خرید انجام شده در حساب شما می فرستد.
 5. کوکی ها فایل های کوچک داده ای هستند که روی کامپیوتر شما میمانند و به ما این امکان را میدهند که وقتی دوباره به سایت آسان کتاب برمیگرید ، شما را به عنوان مشتری خود بشناسیم . زمانی که شما توسط ایمیل و کلمه رمز خود در سایت آسان کتاب لاگین میکنید ما یک کوکی از نوع سشن را د رکامپیوتر شما ذخیره می کنیم. ما این سشن را به کامپیوتر شما می فرستیم که تا زمانی که در وبسایت آسان کتاب لاگین هستید و از صفحات مختلف سایت آسان کتاب استفاده میکنید(در طول همان سشن) دیگر نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه رمز خود نباشید . ما کوکی های خود را کد میکنیم و به این ترتیب فقط خودمان قادر به ترجمه و بازیابی اطلاعات موجود در آنها هستیم. اگر مایل باشید میتوانید اجازه ذخیره کوکی های ما را در مرورگر خود غیر فعال کنید ، ما همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد کامپیوتر شما یاسایر وسایل ارتباطی شما جمع آوری کنیم تا ریسک و امکان سرقت توسط اشخاص دیگر به اکانت شما کاهش دهیم.
 6.  در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، آسان کتاب اکانت را شناسایی و مسدود می نماید. مراتب جهت پیگیریهای لازم به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.
 7. مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده يا از تاريخ انعقاد قرارداد حق انصراف دارد و به محض استفاده مشتري از حق انصراف تامين کننده بايدبدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند (مصرف کننده بايد حداقل هفت روز کاري وقت براي انصراف (حق انصراف )از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود ماده 37 قانون تجارت الکترو نيک
 8. یکی از تعهدات مهم آسان کتاب به کاربران خود ایمن کردن اطلاعات مشتریان در بالاترین سطح استانداردهای امنیت اطلاعات است، به همین منظور آسان کتاب از امنیت های کامپیوتری مانند فایروال ها و پنهان کردن اطلاعات به منظور مخفی نگه داشتن اطلاعات در مسیر و عدم دسترسی به آن ، در طول مسیر میان سرورهای آسان کتاب تا کامپیوتر کاربران استفاده میکند.
 9. اگر احیاناً در ارسال سفارش شما مشکلی پیش آمده بود (آیتمی اضافه یا کم ارسال شده بود) لطفاً در اسرع وقت با استفاده از اطلاعات موجود در صفحه "تماس با ما" مراتب را به آسان کتاب اطلاع دهید تا مشکل برطرف گردد.
 10. وجه پرداخت شده بابت خرید قطعی غیرقابل بازپرداخت است و امکان پس گرفتن سفارش، وجود ندارد.
 11. به منظور تسهیل در پرداختهای اینترنتی، آسان کتاب از درگاههای متفاوت بانکی که با کلیه کارتهای شبکه شتاب همخوانی دارند استفاده می نماید. در حال حاضر، آسان کتاب از خدمات درگاه پرداخت پارس پال (www.parspal.com) که مورد تایید مجاری قانونی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است بهره میگیرد. به تدریج درگاههای بانکی نظیر ملت، سامان و... نیز در آسان کتاب راه اندازی خواهند شد.
 12. ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک فروشگاه انجام شده و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست انجام می شود. مشتری، هیچگونه وجهی در زمان دریافت کالا پرداخت نخواهد کرد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، آسان کتاب را مطلع کنید.
 13. نهادهای قانون گذاری، برای محصولات فرهنگی هیچگونه مالیاتی از جمله مالیات ارزش افزوده (VAT) در نظر نگرفته اند. لذا، آسان کتاب نیز در زمان تهیه فاکتور و ارائه به مشتری، هیچگونه وجهی از بابت مالیات دریافت نمی نماید.
 14. به علت نوع محصولات ارائه شده در آسان کتاب، این فروشگاه اینترنتی مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش نخواهد داشت.
 15. قیمت های ارائه شده در فاکتور پس از نهایی شدن خرید، قطعی می باشد.
 16. قيمتها به خاطر نوسانات بازار، روزانه به روز مي شوند. قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.