رمان

مقایسه کتاب (0)


 آدم‌ها در پایان راه

آدم‌ها در پایان راه

توضیحات کتاب آدم‌ها در پایان راههمه ما آدم‌ها روزی به پایان راه می‌رسیم ، اما این‌که چگونه به پایان راه می‌رسیم ، بیشتر به چگونه زندگی‌کردنمان شبی..

 آرامش در پرتو ایمان

آرامش در پرتو ایمان

توضیحات کتاب آرامش در پرتو ایمانكلماتي كه به كار مي‌بريم از قدرتي خلاقانه برخوردارند.  هرگاه واژه‌اي بر زبان مي‌آوريم، چه خوب و چه بد، به آنچ..

 آن جا که پنچرگیری ها تمام می شوند

آن جا که پنچرگیری ها تمام می شوند

توضیحات کتاب آن جا که پنچرگیری ها تمام می شوندهر جمعیت و هر دوره‌ای به سخنگو نیاز دارد تا به یک نسل تبدیل شود. سخنگویان هر نسل نویسندگان آن نسل‌ان..

 ارواح مرطوب جنگلی

ارواح مرطوب جنگلی

توضیحات کتاب ارواح مرطوب جنگلیمجموعه داستان « ارواح مرطوب جنگلی » شامل سیزده داستان کوتاه است که در فضاهای متنوع و متفاوتی جریان دارد . این داستان..

 امیرحمزه صاحبقران

امیرحمزه صاحبقران

توضیحات کتاب امیرحمزه صاحبقرانداستان‌هاي عاميانه فارسي گنجينه‌هايي از مضمون، تمثيل، ضرب‌المثل‌ها و آداب و رسوم فارسي زبانان به شمار مي‌روند. توجه ..

 ایام بی‌شوهری

ایام بی‌شوهری

توضیحات کتاب ایام بی‌شوهریگاهی که نه ، بسیار اتفاق می‌افتد که در ذهن ، با خود سخن بگویید ، با دیگران حرف بزنید . کتاب « ایام بی‌شوهری » در برگیرند..

 اینجا نرسیده به پل
 با نوشته کشتن

با نوشته کشتن

توضیحات کتاب با نوشته کشتنمردی که داستان زندگی پر رمز و راز خود را روایت می‌کند ، مدت‌های مدیدی است که خاطرات زود هنگام خود را از یاد می‌برد ، به ..

 بازدم

بازدم

توضیحات کتاب بازدمرمان بازدم درباره پسري32 ساله با نام «كسري» است كه در فاصله زماني كمي مي‌خواهد از ايران برود. داستان طي يك روز و در فاصله زماني ..

 بازی آخر بانو

بازی آخر بانو

توضیحات کتاب بازی آخر بانودستش گرم بود، در را که بست بازى را شروع کردم، همان جا توى هال روى زمین نشستم و چادر سفید را تا روى ابروهایم‏کشیدم‏. »ب..

 باورهای خیس یک مرده

باورهای خیس یک مرده

توضیحات کتاب باورهای خیس یک مردهدیشب مانا، کیف راز دستم گرفت. خواست کمکم کند لباس دراورم که نگذاشتم .مطمئن نبودم باز نشدن بند کفشم بخشی از رؤیا نب..

 بوي برف

بوي برف

توضیحات کتاب بوي برفبوي برف قصة زندگي آدم‌هاي همين جاست، كساني كه اينجا به دنيا آمده و زندگي كرده‌اند. قصه كاتبي كه تاريخ به تحريف ننوشت و به امر ..

 بَرزو نامه

بَرزو نامه

توضیحات کتاب بَرزو نامهمجموعه داستان های عامه آفرینش شاهنامه اثر گرانقدر حکیم فردوسی توسی به روزگاری سلطان محمود غزنوی ، در سرنوشت مردمان ایران تأ..

 بُت دوره‌گرد

بُت دوره‌گرد

توضیحات کتاب بُت دوره‌گرد رمان « بت دوره‌گرد » روایت نابودی انسان امروز در برابر هجوم بی‌وقفه خاطرات است . حوادثی واقعی که در گذشته دور و نزدیک وا..

 بیراهه ای در آفتاب

بیراهه ای در آفتاب

توضیحات کتاب بیراهه ای در آفتاببه مرد نگاه کردم. دهانش تکان می خورد. گردنم را کج کردم. انگشتان لخت دخترک تکان می خورد. گل های قالی موج می خوردند و..

 بیمار مقیم

بیمار مقیم

توضیحات کتاب بیمار مقیم«چرا کشتیشان؟» این سؤالی بود که راوی این داستان می‌گوید خیلی‌ها از او پرسیده‌اند. جوابی که او می‌دهد حتی خودش را قانع نمی‌ک..

 بی‌بی‌گل

بی‌بی‌گل

توضیحات کتاب بی‌بی‌گل« بی‌بی‌گل » حکایت عشق است در زمانه‌ای که برای عشق تاوان سنگینی باید پرداخت . حکایت عشق و دلدادگی دختری است که پاکبازانه دل ب..

 تاکسی سمند

تاکسی سمند

توضیحات کتاب تاکسی سمنداین مجموعه از 5 داستان کوتاه تشکیل شده است. در «خندۀ روباه» داستان مردی را می‌خوانیم که بنا به تعصبات خشک و اتفاقاتی که برا..

 تفسیرکشاف (4 جلد)

تفسیرکشاف (4 جلد)

توضیحات کتاب تفسیرکشاف (4 جلد)تفسیر کشاف با عنوان کامل « الکشاف عن حقایق التنزیل و عیون الأقاویل » بی هیچ شک و شبهه‌ای یکی از نیکوترین و عالمانه‌ت..

 تمشک های ناظر

تمشک های ناظر

توضیحات کتاب تمشک های ناظر((تعقیبم کردی، آهان ؟خواستی بینی کجا می ره این دختره تنها تنها ...)) موهای فرش راچنگ می زند به پشت. تارهای صوتی اش را کش..

 تیله آبی

تیله آبی

توضیحات کتاب تیله آبیمجموعه داستان «تیله آبی» در برگیرنده7 داستان از برجسته‌ترین داستان‌های محمد‌رضا صفدری است. تسلط او به تکنیک‌های داستان پردازی..

 جمعه بیست و هشتم ‏روی صندلی لهستانی

جمعه بیست و هشتم ‏روی صندلی لهستانی

توضیحات کتاب جمعه بیست و هشتم ‏روی صندلی لهستانیاین کتاب با 8 داستان کوتاه از جمعه بیست و هشتم آغاز می‌شود. دختری چاق عاشق استادی مو سفید می‌شود ت..

 جنگل پنير

جنگل پنير

توضیحات کتاب جنگل پنير« جنگل پنیر » در نقطه تلاقی گذشته و حال وادارمان می‌کند با سینه‌ای گشوده داده‌های اطراف را دریافت کنیم . انگار که بخواهیم هم..

 حالا کی بنفشه می‌کاری؟

حالا کی بنفشه می‌کاری؟

توضیحات کتاب حالا کی بنفشه می‌کاری؟مسواک آب کشیده را تکان تکان می‌داد تا آبش بپرد که اسفند از در نیمه باز دستشویی سرک کشید ، ابرو بالا برد و به مس..

نمايش 1 تا 24 از 410 (18 صفحه)