رمان های خارجی

مقایسه کتاب (0)


 ابله
اتحادیه‌ی ابلهان

اتحادیه‌ی ابلهان

داستان انتشار اتحاديه‌ي ابلهان نوشته‌ي جان‌کندي تول داستان غريبي‌است. جان‌کندي کتاب را در سي‌سالگي نوشت و بعد از اين‌که هيچ ناشري زير بار چاپ آن ن..

اشک ششم، مجموعه‌داستان
دام گستر

دام گستر

«دام گستر» یکی از درخشان‌ترین آثار این نویسنده است که سال ۱۹۹۱ چاپ شد. رمان، روایت فساد و تباهی مردی است که تا گردن در شر فرو رفته. او به کودکی‌اش..

غول مدفون

غول مدفون

غول مدفون ..

مردی به نام اوه

مردی به نام اوه

فردریک بَکمَن (1981) با رمانِ مردی به نامِ اُوِه به شهرتی استثنایی دست یافت. این رمان‌‌نویس و روزنامه‌نگارِ جوانِ سوئدی بعد از انتشارِ این رمان در..

آخرین پر سیمرغ

آخرین پر سیمرغ

بیژن سه: مادر، گفته بودی ـ در جهان ـ سرزمینی است که دیوان بر هیئت زنان، راه بر آدمی می‌بندند. گفته بودی سرزمین آدمی همان‌جایی است که دل ماندگار می‌..

آداب پاروزنان

آداب پاروزنان

زبان در گفتارم حکایی نیست، آغاز و پایانش نیست؛ مشقی رج زده نیست، نتیجه‌ای به‌بار نمی‌آورد؛ سیاه مشقی هم نیست تا بتوان از لابه‌لای خطوط آن چیز انگول..

آدریانا ماتر(6)

آدریانا ماتر(6)

آدریانا: از ابتدا هیولا نبود. یک ولگرد بود و بس، مردی نگون‌بخت. هیچ‌گاه نمی‌توانست جزو بهترین مردم باشد، ولی می‌توانست بدترین نباشد. سپس جن..

آسمان کویر، سرزمین ستارگان
آشنايی با رمان ( 2 )

آشنايی با رمان ( 2 )

اين كتاب براي دانشجويان رشته زبان و ادبيات انگليسي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «آشنايي با رمان 2» به ارزش 2 واحد تدوين شده است. ..

آقای کبوتر و بانو
آنتیگون (22)

آنتیگون (22)

من نمی‌خوام بفهمم. فهمیدن برای شما خوبه. من برای کار دیگه‌ای، غیر از فهمیدن، این جام. من اومدم این‌جا به شما بگم نه و بمیرم. ..

آنجلینای لعنتی، مجموعه‌داستان
آن‌جا که برف‌ها آب نمی‌شوند
آهسته وحشی می‌شوم
آوای نهنگ، مجموعه‌داستان
اثر پروانه
احتمالاً گم شده‌ام
ادبیات تطبیقی

ادبیات تطبیقی

ادبیات تطبیقی، خاستگاهی غربی دارد، اما به‌تدریج در پژوهش‌های اهل شرق نیز جایگاهی برای خود می‌یابد. این شاخه از نقد ادبی، اسباب شکوفایی ادبیات ملت‌ه..

ادبیات فارسی از عصر جامی تا روزگار ما

ادبیات فارسی از عصر جامی تا روزگار ما

در این کتاب، گسترهٔ ادب فارسی در یک دورهٔ پانصدساله به قلم یکی از برجسته‌ترین صاحبنظران ادب و فرهنگ بررسی شده است. نویسنده با احاطهٔ کامل بسیاری از..

ادبیات و انقلاب نویسندگان روس

ادبیات و انقلاب نویسندگان روس

ادبیات و انقلاب به سرنوشت ادبیات روس در دوران تسلط لنین، ژدانف و خورشچف می‌پردازد؛ دورانی آشنا و پر فراز و نشیب. در این کتاب، بار دیگر، نبوغ و پایا..

از این ولایت، مجموعه‌داستان
نمايش 1 تا 24 از 239 (10 صفحه)